شرایط استفاده از وبسایت روزپرتال

ذکر مطالب وب سایت با ذکر منبع بلا مانع است

این صفحه شامل شرایط و ضوابط استفاده از وبسایت روز پرتال (ROOZPORTAL) و همه سرویس‌های آن از جمله سرویس RSS، محتوا و ابزار ارائه شده توسط آن می‌باشد.

تمامی افرادی که به صورت مستقیم یا غیر مستقیم از محتوای وبسایت روز پرتال و یا از سرویس (های) ارائه شده توسط این وبسایت استفاده می‌کنند، باید شرایط زیر را به صورت کامل بپذیرند:

تغییر شرایط استفاده

محتوای این صفحه و شرایط و ضوابط استفاده از وبسایت ممکن است در هر زمانی بدون اطلاع به کاربران تغییر کند. تمامی تغییرات اعمال شده در این صفحه قابل مشاهده خواهند بود. شما متعهد به تجدید نظرهاى داده شده هستید؛ بنابرین طی بازه‌های زمانی مختلف، از این صفحه بازدید نمایید تا از شرایط و ضوابط تازه و تجدید نظرهای ارائه شده مطلع شوید.

دسترسی به وبسایت

خدمات و محتوای این وبسایت به جز در مواردی خاص به صورت کامل رایگان بوده و در دسترس همه عموم قرار دارد. بنابراین درصورت عدم دسترسی به این وبسایت به هر دلیلی یا قطع خدمات و مسدود شدن محتوای وبسایت، روزپرتال هیچ گونه مسئولیتی را قبول نخواهد کرد.

رفع مسئولیت

اگرچه تمام تلاش دست اندرکاران روزپرتال بر این می باشد که محتوای آن قابل اعتماد و براساس قوانین جمهوری اسلامی تهیه گردد، با این حال روزپرتال ضمانت نمی‌کند که این وبسایت و محتوای آن، بدون اشکال و خطا باشد. بنابراین در استفاده از محتوای آن هیچ گونه مسئولیتی در هیچ موردی را قبول نخواهد کرد. از آنجاييكه بدليل متغيير بودن مطالب سايتها و همچنين گستردگي آنها بررسي دائمي محتواي آنها غير ممكن است، لذا در صورت مشاهده مطالب خلاف قانون و يا فيلتر شدن يك سايت، مراتب را به مدیریت سایت از طریق صفحه “تماس با ما” اطلاع دهيد. بديهي است روز پرتال هيچگونه مسئوليتي در قبال محتويات سايتهاي لينك شده نخواهد داشت.

مالکیت حقوق

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت و محتوای آن از جمله حقوق کپی رایت نزد روزپرتال محفوظ است . همچنین استفاده غیر شخصی و یا تجاری از محتوای وبسایت نیز درصورت عدم داشتن کسب اجازه از مدیریت وبسایت ممنوع است. در غیر این صورت روزپرتال این مجوز را دارد تا از فرد و وبسایت کپی کننده شکایت کرده و یا وبسایت خاطی را از لیست نتایج موتورهای جستجوگر معروف از جمله گوگل و بینگ حذف نماید.

حریم شخصی افراد

برخی از اطلاعات پایه‌ای شما مانند آدرس IP توسط سرویس‌های آمارگیرازجمله (Google Analytics) جمع آوری خواهند شد که فقط با هدف افزایش رضایت کاربران از این وبسایت مورد استفاده قرار خواهند گرفت.